Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co byście chcieli zobaczyć na serwerze EASY


KodziaTV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno przewaga IS'u w pvp i expie to mnie odpycha :) a przyciąga mnie wszytko co jest Easy i gra się przyjemnie expi sie lajtowo i robi eq, bo jakbym chciał tyrać to zagrałbym na Globlu, aby mieć pewność, że tyrka nie pójdzie na marne za miesiąc.

Opublikowano

-brak wspomagaczy do pvp w IS 

-expienie nie wymaga tworzenia buffa

-nie ma dużych progów expowych (lepiej jak od początku trochę wolniej leci exp niż gdy np. 120lvl wbije się w 2h, a 121 w 5h... Te skoki są demotywujące)

-jeśli będzie biolog to nie od 30 tylko np. od 90 i wszystko się oddaje co sekundę (wolę oddać 100 rzeczy co sekundę niż 5 rzeczy czekając 20 minut na oddanie każdego)

-brak misji na niski lvl (po co misje związane z m2, doliną, dt itd. skoro 100 lvl wbije w 30 minut?)

-nowe kd+5/6/7/8/9. Część osób tego nie lubi ale na Easy to dobre rozwiązanie

-dungi (te łatwiejsze i mniej opłacalne) bez pt. Zgadzam się, że gra w ekipie to podstawa ale to ma być Easy więc nie wiem czemu gracz musi robić przerwę w ulepszaniu np. eq na 140 lvl, bo ulepki są tylko z dunga, a sam na niego nie wbije i musi szukać kogoś jeszcze. 

-start bez większych problemów i serwer zabezpieczony

-mądra administracja-taka, która zajmuje się tym czym musi, a nie, że na każde zawołanie zmienia wygląd jakiejś broni, bo komuś się nie spodobał i przez to ważne sprawy odkłada na później (byli już tacy)

Opublikowano

Na pewno przewaga IS'u w pvp i expie to mnie odpycha :) a przyciąga mnie wszytko co jest Easy i gra się przyjemnie expi sie lajtowo i robi eq, bo jakbym chciał tyrać to zagrałbym na Globlu, aby mieć pewność, że tyrka nie pójdzie na marne za miesiąc.

Zobaczymy co się da zrobić :)

Zapraszam do tego posta: http://www.mpcforum.pl/topic/1474745-dyskusja-temidamt2-rework/#entry12494317

:)

-brak wspomagaczy do pvp w IS 

-expienie nie wymaga tworzenia buffa

-nie ma dużych progów expowych (lepiej jak od początku trochę wolniej leci exp niż gdy np. 120lvl wbije się w 2h, a 121 w 5h... Te skoki są demotywujące)

-jeśli będzie biolog to nie od 30 tylko np. od 90 i wszystko się oddaje co sekundę (wolę oddać 100 rzeczy co sekundę niż 5 rzeczy czekając 20 minut na oddanie każdego)

-brak misji na niski lvl (po co misje związane z m2, doliną, dt itd. skoro 100 lvl wbije w 30 minut?)

-nowe kd+5/6/7/8/9. Część osób tego nie lubi ale na Easy to dobre rozwiązanie

-dungi (te łatwiejsze i mniej opłacalne) bez pt. Zgadzam się, że gra w ekipie to podstawa ale to ma być Easy więc nie wiem czemu gracz musi robić przerwę w ulepszaniu np. eq na 140 lvl, bo ulepki są tylko z dunga, a sam na niego nie wbije i musi szukać kogoś jeszcze. 

-start bez większych problemów i serwer zabezpieczony

-mądra administracja-taka, która zajmuje się tym czym musi, a nie, że na każde zawołanie zmienia wygląd jakiejś broni, bo komuś się nie spodobał i przez to ważne sprawy odkłada na później (byli już tacy)

Max lvl będzie się expic 10-15min więc easy ;d

Misje będą inne ( od 75lvl zaczynać inny biolog itp) :)

VTlxIll.png

Opublikowano

Podwiększone sr

Nieskonczone rosy,wody,etc oraz max ich wartość.

Wywalone niepotrzebne bony 

Maxymalne b od razu

duzo dungów

nowe mapy

nowe eq sety exp jak i pvp

nieskonczone wierzch/pety/stroje/fryzy

alchema runki na stale 

sours 

zapisywanie pozycji

zabijanie metków powinno miec sens

sporo misji  polowania/biolog/kolekcjoner/yang shin/fabularne/poboczne

panel boczny z ciekawymi opcjami

właczanie widoku zbr/stroju

dopasowany exp 

zrobić specjalną mape jak na mexilii było z metkami etc to jest dobre.

nie zmieniac textur w cliencie bo te nowe syfne sa

Opublikowano

Zobaczymy co się da zrobić :)

Zapraszam do tego posta: http://www.mpcforum.pl/topic/1474745-dyskusja-temidamt2-rework/#entry12494317

:)

Max lvl będzie się expic 10-15min więc easy ;d

Misje będą inne ( od 75lvl zaczynać inny biolog itp) :)

 

 

 TO jaki tam max lv bd 100 ?? troche bez sensu ?? a po za tym takto ten serw padnie szybciej niż myślisz , bo jak maxa wbijasz 20 min max to tam kazda klase robisz i juz gra nie ma sensu ...

Opublikowano

Nowe sety eq, nieodpychające 

Nowe mapy bo od tych co są wszędzie to już się niedobrze robi 

Jakieś ciekawe dungi 

Oraz dużo graczy ! ;D

Opublikowano

 TO jaki tam max lv bd 100 ?? troche bez sensu ?? a po za tym takto ten serw padnie szybciej niż myślisz , bo jak maxa wbijasz 20 min max to tam kazda klase robisz i juz gra nie ma sensu ...

max lvl 200

VTlxIll.png

Opublikowano

- przyjemny exp

- ładny wygląd eq

- podstawowe nowości

- dungeony

- ciekawe misje

- pojedynki nie nastawione pod IS

- zabezpieczenia przed botami

- aktywna i ogarnięta administracja :)

denzel.png

Opublikowano

mały nacisk na IS, szybki exp, kowal DT dostępny, 80% ulepszenia na kazdym poziomie


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Serwer easy, czyli wiadomo, że pod pvp. Najlepiej brak 6/7 bonów, ponieważ wtedy liczy się eq i umiejętność gry, a nie ilość % odp na klasę postaci.


Wiadomo, że administracja serwera, która dba o serwer, bo to też przyciąga graczy i to w dużych ilościach, tak samo jak stabilność i grywalność.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...